• CIĘCIE LASEREM
Jesteś tutaj: Gięcie blach

Oferta obróbki metalu / Usługi CNC

Gięcie blach CNC

Proponujemy Państwu profesjonalne usługi CNC w oparciu o nowoczesny park maszynowy, dzięki czemu efekty naszej pracy odznaczają się wyjątkową precyzją i starannością wykonania. Sterowanie komputerowe umożliwia nam dokładne zaplanowanie prac, poczynając od wstępnej symulacji, poprzez wprowadzenie ewentualnej korekty, a kończąc na właściwym wykonaniu zadania. Realizowane przez nas usługi CNC są gwarancją niskich kosztów, gdyż pozwalają na ogromne oszczędności na materiale, a także pozwalają zaoszczędzić czas, ponieważ wszystkie zlecenia realizowane są w niezwykle szybkim tempie. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt, nasi wykwalifikowani specjaliści z chęcią odpowiedzą na Państwa pytania.

Gięcie blach

Usługa gięcia blach na prasie krawędziowej sterowanej CNC. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi w zakresie obróbki plastycznej blach. Nasza oferta opiera się na zastosowaniu zaawansowanej technologicznie prasy krawędziowej AM MACHINERY 3100 160 ton, dzięki czemu wykonujemy niezwykle precyzyjne i dokładne gięcie blach. Innowacyjny system sterowania CNC, dzięki profesjonalnemu oprogramowaniu, umożliwia przygotowanie wstępnej symulacji, co pozwala na wprowadzenie ewentualnej korekty przed przystąpieniem do właściwych działań. Prasa krawędziowa pozwala na gięcie blach i poszczególnych elementów o grubości do 10mm przy długości do 3100 mm oraz nacisku 160 ton.

  • Długość gięcia do 3100 mm
  • Grubość gięcia do 10 mm
  • Maksymalna siła nacisku - 160 ton
  • Gięcie skomplikowanych elementów z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi
  • Zapewniamy wysoką wydajność oraz 100% powtarzalność wykonywanych zleceń

Zapytanie na gięcie powinno zawierać:

  • trójwymiarowy model wygiętego detalu w piku SAT, IGES lub PRT 
  • w przypadku braku modelu trójwymiarowego możliwa jest wycena na bazie płaskiego rozwinięcia w formie pliku DXF lub DWG z zaznaczonymi liniami gięcia oraz podaną wartością kąta pod jakim dana krawędź ma zostać zagięta
  • na rysunku powinna znajdować się informacja odnośnie materiału, z którego ma być wykonany detal (gatunek, grubość oraz ewentualnie rodzaj wykończenia powierzchni blachy) a także ilość sztuk danego detalu, jaką chcieliby Państwo wykonać.
  • dokumentację należy przygotować w taki sposób żeby w pojedynczym pliku rysunku zawarty był szkic tylko jednego detalu.

Przykładowe detale wykonane na naszej maszynie: